Generaal Stedmanstraat 112 (VERKOCHT)
Over Generaal Stedmanstraat 112 (VERKOCHT)
Dit 3-kamer hoekappartement (circa 75 m²) met balkon en berging is gelegen op de 5e verdieping van een goed aangeschreven appartementencomplex. Het appartement beschikt onder andere over een lichte woonkamer, 2 slaapkamers, een open keuken met moderne keukenopstelling en een moderne badkamer. Diverse (sociale) voorzieningen en winkelcentrum Woensel zijn op korte afstand gelegen.Op een centrale locatie in de Generalenbuurt van stadsdeel Woensel treft u dit appartement. De Winston Churchilllaan en de Veldmaarschalk Montgomerylaan liggen om de hoek en daardoor bereikt u snel de uitvalswegen naar…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Parkeergelegenheid
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
Dit 3-kamer hoekappartement (circa 75 m²) met balkon en berging is gelegen op de 5e verdieping van een goed aangeschreven appartementencomplex. Het appartement beschikt onder andere over een lichte woonkamer, 2 slaapkamers, een open keuken met moderne keukenopstelling en een moderne badkamer. Diverse (sociale) voorzieningen en winkelcentrum Woensel zijn op korte afstand gelegen.
Op een centrale locatie in de Generalenbuurt van stadsdeel Woensel treft u dit appartement. De Winston Churchilllaan en de Veldmaarschalk Montgomerylaan liggen om de hoek en daardoor bereikt u snel de uitvalswegen naar diverse windstreken. De overige (sociale) voorzieningen zoals Winkelcentrum Woensel, busverbindingen, sportaccommodaties, scholen en het Catharina Ziekenhuis zijn eveneens in korte tijd bereikbaar. Parkeergelegenheid is er voldoende voor het appartementencomplex.
Indeling:
Begane grond:
De centrale entree is voorzien van een bellentableau, brievenbussen, liftinstallatie en een trappenhuis die u toegang bieden tot de bergingen en de appartementen op de verdiepingen.
De berging bevindt zich op de begane grond en is voorzien van elektra.
Vijfde verdieping:
Op de vijfde verdieping bevindt zich het appartement. De galerij is voorzien van de meterkast (5 groepen en 1 aardlekschakelaar), de CV-ruimte (Vaillant Thermocompact 2000). De voordeur biedt u toegang tot de hal van het appartement.
De hal is voorzien van een nette laminaatvloer welke is doorgelegd tot in de woonkamer en keuken. Vanuit de hal heeft u toegang tot alle vertrekken in het appartement. De inbouwkast is ideaal voor het opbergen van bijvoorbeeld uw proviand.
De deels betegelde toiletruimte is voorzien van een staand closet en fonteintje.
De woonkamer is een fijne leefruimte met grote raampartijen waardoor de ruimte heerlijk licht is. Middels een loopdeur bereikt u het balkon met een mooi uitzicht.
Na de woonkamer komt u in de open keuken. Het moderne keukenmeubel is in rechte opstelling uitgevoerd en voorziet in diverse onder- en bovenkasten, laden en apparatuur; combi-magnetron, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser.
De slaapkamers (circa 9 m² en 12 m²) zijn beide voorzien van spuitwerk wand- en plafondafwerking.
De geheel betegelde moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche met drain en thermostaatkraan, een badkamermeubel met wastafel, een design radiator en de aansluitingen ten behoeve van was- en droogapparatuur.
Algemeen:
- Het appartement is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing;
- Het balkon is gelegen op het noorden;
- De servicekosten bedragen circa € 138,00 per maand;
- Aanvaarding is mogelijk op korte termijn;
- Gelegen op een fijne en centrale woonlocatie nabij diverse (sociale) voorzieningen;
- Separate berging.