Het Lover 62 (VERKOCHT)
Over Het Lover 62 (VERKOCHT)
‘Toen wij erin trokken in 2007 waren wij samenwonend zonder kinderen en sinds 2011 wonen wij hier met ons gezin (2 kinderen). Het huis is voor ons in alle opzichten perfect. Ruime open warme woonkamer met veel licht. D.m.v. de dakopbouw over de volledige breedte van het huis hebben wij aan de achterzijde op de eerste verdieping een ruime slaapkamer en een luxe badkamer gecreëerd. Beide kamers zijn voorzien van een grote raampartij. De zolder hebben wij volledig laten aftimmeren (incluis dakkapel) waardoor wij deze in gebruik nemen als werkkamer en 4e slaapkamer voor familie/vrienden. De achte…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
‘Toen wij erin trokken in 2007 waren wij samenwonend zonder kinderen en sinds 2011 wonen wij hier met ons gezin (2 kinderen). Het huis is voor ons in alle opzichten perfect. Ruime open warme woonkamer met veel licht. D.m.v. de dakopbouw over de volledige breedte van het huis hebben wij aan de achterzijde op de eerste verdieping een ruime slaapkamer en een luxe badkamer gecreëerd. Beide kamers zijn voorzien van een grote raampartij. De zolder hebben wij volledig laten aftimmeren (incluis dakkapel) waardoor wij deze in gebruik nemen als werkkamer en 4e slaapkamer voor familie/vrienden. De achtertuin is toegankelijk via een vrije achterom en grenst aan een woonerf, waar onze kinderen graag spelen. De tuin zelf is gelegen op het zuidwesten en heeft de gehele dag mogelijkheid om zowel zon als schaduwrijke plekken op te zoeken. In dit huis hebben wij een fantastische tijd gehad (en nog steeds). Uitvalswegen zijn goed, rustige en vriendelijke wijk met het Citycentrum op loopafstand. Het Citycentrum heeft een ruim aanbod aan winkels en sinds 2017 staat er een bioscoop op steenworpafstand. Door de verplichte en goedkope bewonersvergunning hebben wij nooit last ondervonden van "wildparkeerders"’. aldus de verkoper.
Keurig afgewerkte en volledig geïsoleerde tussenwoning met een ruime Z-vormige woonkamer, open keuken, drie slaapkamers, moderne badkamer en toiletruimte en een ruime zolderkamer. De woning is over de volle breedte op de eerste verdieping uitgebouwd. De fijne achtertuin met een berging is op het zuidwesten gelegen.
De woning is zeer gunstig gelegen in de wijk Cobbeek en ‘onder de rook’ van het Citycentrum met al haar voorzieningen. Op loopafstand bevinden zich o.a. het gemeentehuis, bibliotheek, zwembad en bioscoop.
Indeling:
Begane grond:
Via de volledig verharde voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de garderobe en de meterkast (o.a. 4 groepen + aardlekschakelaar).
De ruime en lichte Z-vormige woonkamer is voorzien van een praktische trapkast en een fraaie laminaatvloer, welke doorloopt in de hal en de keuken. Verder geniet deze fijne verblijfsruimte veel prettige lichtinval en is opgedeeld in een zitgedeelte en een eetgedeelte. Een portaal biedt toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping.
De open keuken is voorzien van een inrichting in een U-opstelling met een granieten aanrechtblad, spoelbak, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De diverse boven- en onderkasten bieden voldoende bergruimte.
Aansluitend is de praktische bijkeuken gelegen. Hier is ruimte voor het plaatsen van bijvoorbeeld een koelkast of diepvries. Tevens bevindt zich hier de volledig betegelde en moderne toiletruimte uitgerust met een wandcloset en fonteintje. Via een luik is de erboven gelegen bergruimte te bereiken en een deur biedt toegang tot de achtertuin.
De fijne en verzorgde achtertuin, gelegen op het zuidwesten, is voorzien van een verhard terras, sierbestrating, gazon, een border met volwassen beplanting en een vrije achterom met een afsluitbare poort. Achterin de tuin staat de stenen berging voorzien van elektra.
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde is over de volle breedte een opbouw gerealiseerd waardoor er een ruime slaapkamer en badkamer zijn ontstaan.
Slaapkamer 1, circa 14,5 m², is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een laminaatvloer en een draai-/kiepraam.
Slaapkamer 2, circa 10 m², is aan de achterzijde gelegen en is voorzien van een laminaatvloer en een tweetal draai-/kiepramen.
Slaapkamer 3, circa 7,5 m², is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een laminaatvloer en een draai-/kiepraam.
De volledig betegelde en moderne badkamer is voorzien van een hoekligbad met thermostaatkraan, inloopdouche met thermostaatkraan, wandcloset en een badkamer met dubbele wastafel en spiegelkast. Verder is de badkamer afgewerkt met een designradiator en inbouwspots.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. Op de voorzolder bevinden zich de opstelling van de Vaillant c.v.-ketel (2001), de witgoedaansluitingen en bergruimte onder de kapschuinten.
De ruime zolderkamer is voorzien van een laminaatvloer en een dakkapel met draai-/kiepraam en bergruimte onder de kapschuinten.
Algemeen:
- De woning is volledig geïsoleerd. De eerste en tweede verdieping zijn voorzien van kunststof kozijnen met draai-/kiepramen.
- De woonkamer is aan de voorzijde voorzien van een rolluik.
- De ramen aan de achterzijde op de eerste verdieping zijn voorzien van geïntegreerde zonnescreens.
- Het buitenschilderwerk is in 2016 uitgevoerd.
- De dakkapel is in 2011 geplaatst.
- In 2009 is de dakopbouw aan de achterzijde geplaatst en is de badkamer vernieuwd.
- Voor parkeren ‘voor de deur’ is een parkeervergunning van de gemeente vereist. De kosten bedragen € 15,- per jaar voor één auto en € 35,- voor twee auto’s.
Bankgarantie/waarborgsom:
Ter zekerheidsstelling van het nakomen van de verplichtingen van de koper, wordt in de koopovereenkomst altijd een bankgarantie/waarborgsom opgenomen.