Hoogstraat 396 (VERKOCHT)
Over Hoogstraat 396 (VERKOCHT)
‘Een pareltje in de dop’. Deze uitgebouwde woning met drie slaapkamers kan met wat liefde van nieuwe bewoners omgetoverd worden tot een ideale starters- of eengezinswoning. De woning ligt op een goede woonlocatie, heeft authentieke elementen en heeft een diepe en ruime achtertuin; alle ingrediënten voor een heerlijke woning. De woning ligt in de wijk ‘Blaarthem’ op een centrale woonlocatie nabij alle voorzieningen. In de nabije omgeving zijn diverse supermarkten gelegen, eetgelegenheden en een basisschool. De Genneper Parken zijn op fietsafstand bereikbaar waarmee zowel groen als recreatiemog…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Parkeergelegenheid
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
‘Een pareltje in de dop’. Deze uitgebouwde woning met drie slaapkamers kan met wat liefde van nieuwe bewoners omgetoverd worden tot een ideale starters- of eengezinswoning. De woning ligt op een goede woonlocatie, heeft authentieke elementen en heeft een diepe en ruime achtertuin; alle ingrediënten voor een heerlijke woning.
De woning ligt in de wijk ‘Blaarthem’ op een centrale woonlocatie nabij alle voorzieningen. In de nabije omgeving zijn diverse supermarkten gelegen, eetgelegenheden en een basisschool. De Genneper Parken zijn op fietsafstand bereikbaar waarmee zowel groen als recreatiemogelijkheden snel bereikbaar zijn. Uitvalswegen naar o.a. de A2 en A67 zijn vanaf deze plek goed bereikbaar, ook andere delen van Eindhoven zijn via de Ring van Eindhoven gemakkelijk te bereiken.
Indeling:
Begane grond
De voordeur geeft toegang tot de hal met daarin de trapopgang naar de eerste verdieping met daaronder een praktische trapkast, de meterkast en het deels betegelde toilet. Vanuit de hal is er toegang tot zowel de woonkamer als de keuken.
De woonkamer biedt voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een aparte eethoek. Met enkele vaste kasten is de ruimte ook nog eens zeer praktisch ingedeeld. De open haard, in combinatie met de houten vloer, geeft het huis de authentieke sfeer. Zowel aan de voorzijde als de achterzijde zijn er grote raampartijen aanwezig. Aan de achterzijde komt deze raampartij uit op de aangebouwde serre.
De keuken is geplaatst in een wandopstelling met aan de andere zijde enkele vaste inbouwkasten. De keuken is voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en 1½ spoelbak met mengkraan. Op de vloer in de keuken ligt een praktische tegelvloer. Een doorgeefluik zorgt voor een verbinding tussen de woonkamer en de keuken.
Aansluitend aan de keuken is er toegang tot de aangebouwde serre. Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken, bijvoorbeeld als eetkamer of als werkkamer. Deze ruimte is voorzien van een tegelvloer en verwarming. Via een deur vanuit deze serre is de achtertuin te betreden.
De achtertuin is gelegen op het noordwesten, door de diepte van de tuin is er voldoende inval van zonlicht. Op dit moment heeft de tuin een terras direct achter woning en een tweede terras achter in de tuin. De tuin is verder grotendeels voorzien van een gazon. Door de afmeting van de tuin is er echter zeer veel mogelijk qua indeling. Achter in de tuin is nog een vrijstaand stenen berging te vinden met elektra. Een poort leidt naar een achterom.
Eerste verdieping
Overloop met aansluitend drie slaapkamers en de badkamer. De overloop is voorzien van een laminaatvloer. Tevens is hier een luik met een vlizotrap welke toegang geeft tot de zolderverdieping.
Slaapkamer 1 (circa 12 m2) is gelegen aan de voorzijde. Deze kamer is voorzien van een laminaatvloer, een vaste inbouwkast en een wastafel.
Slaapkamer 2 (circa 10 m2) is gelegen aan de achterzijde van de woning. Ook deze kamer is voorzien van een vaste inbouwkast en laminaatvloer.
Slaapkamer 3 (circa 5 m2) is gelegen aan de voorzijde, heeft een laminaatvloer en een eigen vaste inbouwkast.
De badkamer is gesitueerd aan de achterzijde van de woning. Deze badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een wastafel en een designradiator. Een te openen raam zorgt hier voor natuurlijke lichtinval en ventilatie. Ook deze kamer heeft een vaste inbouwkast voor extra opbergruimte.
Tweede verdieping
Bereikbaar via een vlizotrap vanaf de overloop op de eerste verdieping. Op deze zolderverdieping is de opstelling c.v.-ketel te vinden. Tevens is hier voldoende extra opbergruimte beschikbaar. Natuurlijk daglicht komt hier binnen middels twee dakramen. Er is een mogelijkheid om een vaste trap te creëren waardoor er een extra kamer gemaakt kan worden.
Algemeen:
- Leuke tussenwoning met volop mogelijkheden, drie slaapkamers en een grote achtertuin.
- De woning is deels voorzien van dubbele beglazing, kunststof kozijnen en horren.
- Een koper dient rekening te houden met moderniserings- en/of verbouwingskosten.
- De woning is gelegen in de wijk ‘Blaarthem’ op een centrale woonlocatie nabij alle voorzieningen waaronder supermarkten, eetgelegenheden, een basisschool en de Genneper Parken.
- Deze woning is door een extern bouwkundig bureau volgens de NEN 2580 norm ingemeten. Ondanks dat de inmeting met de grootste zorgvuldigheid is uitgevoerd kunnen wij hieromtrent geen enkele vorm van aansprakelijkheid aanvaarden.
- Ontbindende voorwaarden voor het verkrijgen van een hypotheek zijn tot maximaal 100% van de vraagprijs mogelijk.
Bankgarantie/waarborgsom:
Ter zekerheidsstelling van het nakomen van de verplichtingen van de koper, wordt in de koopovereenkomst altijd een bankgarantie/waarborgsom opgenomen.