Koudenhovenseweg Zuid 175 (VERKOCHT)
Over Koudenhovenseweg Zuid 175 (VERKOCHT)
Zeer fijne jaren ’30 sfeer in deze jaren ’50 woning! (bekijk de video voor een online bezichtiging)Dit vrijstaand en karakteristiek herenhuis beschikt over een gezellige woonkamer, gesloten authentieke keuken, grote bijkeuken, vier slaapkamers en een nette badkamer. Verder beschikt de woning over een ruime oprit en een riante vrije tuin met grote berging. De woning is erg sfeervol door de vele originele elementen, zoals bijvoorbeeld glas-in-lood ramen en een authentieke tegelvloer in de hal.De woning is prachtig gelegen tegenover natuurgebied het Wasven in stadsdeel Tongelre, nabij een basiss…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Parkeergelegenheid
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
Zeer fijne jaren ’30 sfeer in deze jaren ’50 woning! (bekijk de video voor een online bezichtiging)
Dit vrijstaand en karakteristiek herenhuis beschikt over een gezellige woonkamer, gesloten authentieke keuken, grote bijkeuken, vier slaapkamers en een nette badkamer. Verder beschikt de woning over een ruime oprit en een riante vrije tuin met grote berging. De woning is erg sfeervol door de vele originele elementen, zoals bijvoorbeeld glas-in-lood ramen en een authentieke tegelvloer in de hal.
De woning is prachtig gelegen tegenover natuurgebied het Wasven in stadsdeel Tongelre, nabij een basisschool en het Lorentz-Casimir college.
Bekijk de video voor een online bezichtiging!
Indeling:
Begane grond:
De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning. De hal is voorzien van een authentieke dubbelhard gebakken tegelvloer, kwartsiet wandlambrisering en een karakteristieke trapopgang met traploper. Tevens bevinden zich hier de manshoge kelder met vernieuwde meterkast (2014) en de volledig betegelde toiletruimte uitgerust met een wandcloset en fonteintje. Vanuit de hal zijn de woonkamer en de keuken te bereiken.
De gezellige en knusse woonkamer is voorzien van een eikenhouten vloer, een erker en openslaande tuindeuren. Een fraai detail is de balk midden in de woonkamer. Originele elementen zoals een glas-in-lood raam en een doorgeefluikje naar de keuken dragen bij aan de sfeer in deze fijne verblijfsruimte. Er zijn ook een inbouwkast en een rookkanaal aanwezig.
De keuken is voorzien van gerestaureerde authentieke keuken met een granieten blad en afzuigkap. Het Smeg 6-pits gasfornuis met oven en Liebherr RVS koel-/vriescombinatie zijn eventueel ter overname.
Aansluitend is de grote bijkeuken gelegen. In deze halfhoog betegelde ruimte bevinden zich de witgoedaansluitingen en de opstelling van de c.v.-ketel, geplaatst in 2015. Via een luik is de bergvliering te bereiken. Een deur biedt toegang tot de tuin.
In de fraai aangelegde zij- en achtertuin is veel groen aanwezig en er zijn verschillende zithoekjes. Verder is de tuin voorzien van een vijver, buitenverlichting, buitenkraan, twee zonneluifels en een achterom. Ondanks de ligging op het noordoosten zijn er voldoende zonnige plekjes te vinden. De grote stenen berging bestaat uit twee gedeelten en is voorzien van elektra en een lichtstraat.
De ruime oprit biedt ruimte voor meerdere auto’s.
Eerste verdieping:
De ruime overloop met glas-in-lood ramen biedt toegang tot vier slaapkamers, de badkamer en een inbouwkast.
Slaapkamer 1, circa 11 m², is aan de voorzijde gelegen en voorzien van vloerbedekking en een raampartij met draairamen.
Slaapkamer 2, circa 8 m², is aan de achterzijde gelegen en voorzien van vloerbedekking, een drietal raampartijen met draairamen en een inbouwkast.
Slaapkamer 3, circa 7 m², is aan de zijkant gelegen en voorzien van vloerbedekking, een raampartij met draairamen en een inbouwkast.
Slaapkamer 4, circa 5,5 m², is aan de voorzijde gelegen en voorzien van vloerbedekking, een raampartij met draairamen en een inbouwkast.
De volledig betegelde en lichte badkamer is uitgerust met een ligbad met thermostaatkraan en douchescherm, wandcloset, wastafel in meubel en designradiator.
Tweede verdieping:
Via een vlizotrap in een van de slaapkamers is de ruime bergzolder te bereiken.
Algemeen:
- Een deel van de ramen en deuren op de begane grond zijn voorzien van rolluiken.
- De erker in de woonkamer is in 2013 volledig vervangen.
- Het dak van de woning is in 2002 volledig vernieuwd met keramische pannen.
- De toiletruimte, badkamer en het tegelwerk in de keuken zijn in 2000 vernieuwd.
- De woning is ook via de achterzijde te bereiken, via de Satijnvlinderlaan.
- Medio 2016 zal de Koudenhovenseweg Zuid opnieuw ingericht worden. De betonblokken in de straat zullen plaats maken voor een keurige nieuw ingerichte straat met een rotonde.
Bankgarantie/waarborgsom:
Ter zekerheidsstelling van het nakomen van de verplichtingen van de koper, wordt in de koopovereenkomst altijd een bankgarantie/waarborgsom opgenomen.