Spaarnestraat 3 (VERKOCHT)
Over Spaarnestraat 3 (VERKOCHT)
Grote twee-onder-één kapwoning met vrijstaande garage, berging, ruime woonkamer, nette keuken, drie slaapkamers, grote open zolderruimte en een zeer ruime achtertuin.De woning is gelegen op een rustige locatie in Acht, met winkels, scholen en andere voorzieningen in de directe omgeving. Om de hoek ligt een speeltuintje.Indeling:Begane grond:De entree bevindt zich aan de zijkant de woning. De hal is voorzien van een tegelvloer en biedt toegang tot de woonkamer. Hier bevinden zich de meterkast, trapopgang en halfhoog betegeld toiletruimte uitgerust met een closet en fonteintje.De ruime en licht…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
Grote twee-onder-één kapwoning met vrijstaande garage, berging, ruime woonkamer, nette keuken, drie slaapkamers, grote open zolderruimte en een zeer ruime achtertuin.
De woning is gelegen op een rustige locatie in Acht, met winkels, scholen en andere voorzieningen in de directe omgeving. Om de hoek ligt een speeltuintje.
Indeling:
Begane grond:
De entree bevindt zich aan de zijkant de woning. De hal is voorzien van een tegelvloer en biedt toegang tot de woonkamer. Hier bevinden zich de meterkast, trapopgang en halfhoog betegeld toiletruimte uitgerust met een closet en fonteintje.
De ruime en lichte L-vormige woonkamer is voorzien van een tegelvloer en geniet veel lichtinval door de vele raampartijen, waaronder een erker.
De open keuken met een nette inrichting in een hoekopstelling is voorzien van een spoelbak, 4-pits kookplaat, afzuigkap, magnetron, elektrische oven, vaatwasser en koel-/vrieskast. Een deur biedt toegang tot de achtertuin.
De zeer ruime achtertuin, gelegen op het oosten, is deels verhard en voorzien van een vijverpartij, volwassen beplanting, stenen berging en achterom.
Achterin de tuin staat de vrijstaande stenen garage (thans in gebruik als kantoor).
Eerste verdieping:
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De geheel betegelde badkamer is uitgerust met een ligbad, closet en wastafel.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. Op de grote open zolderruimte bevinden zich de opstelling van de c.v.-ketel (bouwjaar 1988) en wasmachineaansluiting.
Algemeen:
- De woning is voorzien van dubbele beglazing.
- De vaatwasser in de keuken is defect.
Bankgarantie/waarborgsom:
Ter zekerheidsstelling van het nakomen van de verplichtingen van de koper, wordt in de koopovereenkomst altijd een bankgarantie/waarborgsom opgenomen.