Vlierbes 1 (VERKOCHT)
Over Vlierbes 1 (VERKOCHT)
Op een zeer mooie toplocatie gelegen uitgebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, royale woonkamer met magnifiek uitzicht, werkkamer, speelkamer, vier slaapkamers en vernieuwde badkamer. Het geheel is gelegen op een riant en fraai gelegen perceel van 974 m², direct aan een speelplantsoen.De woning is gelegen in een zeer gewilde wijk in Stiphout met vrijstaande villas in de buurt. De Vlierbes is een rustige verkeersarme straat die grenst aan de natuur.Indeling:Begane grond:Middels de overdekte entree met buitenkraan heeft u toegang tot de hal van de woning. De hal is belegd met een fra…
Kenmerken
Overdracht
Bouwvorm
Buitenruimte
Bergruimte
Overig
Kadastrale gegevens
Omschrijving
Op een zeer mooie toplocatie gelegen uitgebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, royale woonkamer met magnifiek uitzicht, werkkamer, speelkamer, vier slaapkamers en vernieuwde badkamer. Het geheel is gelegen op een riant en fraai gelegen perceel van 974 m², direct aan een speelplantsoen.
De woning is gelegen in een zeer gewilde wijk in Stiphout met vrijstaande villas in de buurt. De Vlierbes is een rustige verkeersarme straat die grenst aan de natuur.
Indeling:
Begane grond:
Middels de overdekte entree met buitenkraan heeft u toegang tot de hal van de woning. De hal is belegd met een fraaie parketvloer. Hier treft u de garderobe en trapopgang naar de eerste verdieping aan, alsmede de geheel betegelde toiletruimte met vrijdragend closet en fonteintje. Vanuit hier heeft u een speelse doorkijk naar de woonkamer.
Voorts heeft u via een moderne schuifdeur toegang tot de zeer royale woonkamer van circa 55 m² voorzien van een fraaie parketvloer. Het zitgedeelte is volledig op de achtertuin georiënteerd waardoor het een magnifiek uitzicht op de achtertuin biedt. Een schuifpui biedt toegang tot het terras. In de woonkamer staat een moderne kachel welke 180 graden te draaien is zodat u ook in de werk-/speelkamer hiervan kunt genieten. Door de vele raampartijen geniet de woonkamer veel lichtinval.
Een andere schuifdeur geeft u toegang tot de werk-/speelkamer van circa 22 m² met tevens een schuifpui naar het terras.
De woonkamer en werk-/speelkamer zijn zeer netjes afgewerkt met stucwerkwanden en -plafond met inbouwspots.
Vanuit de hal heeft u toegang tot de dichte keuken. De luxe en moderne keukeninrichting is in een hoekopstelling geplaatst en uitgerust met een spoelbak, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast. Diverse kasten, lades en een praktische kelderkast bieden voldoende bergruimte. Vanuit hier heeft u een leuk uitzicht op de achtertuin.
Het portaal biedt toegang tot de werkkamer, inpandige garage en achtertuin.
De werkkamer is circa 9 m² groot en heeft uitzicht op de achtertuin.
De inpandige garage (circa 21 m²) is voorzien van wasmachine en drogeraansluiting, uitstortgootsteen, houten openslaande deuren en een meterkast. In de berging staat de heteluchtverwarming.
De achtertuin is gelegen op het zonnige zuiden en is voorzien van een overdekt terras, gazon, diverse volwassen beplanting, vijver, eigen achterom en een natuurlijke erfafscheiding.
Eerste verdieping:
De zeer royale overloop is voorzien van een vaste kastenwand en biedt toegang tot vier slaapkamers, badkamer en toiletruimte.
Slaapkamer 1 (circa 9 m²) en slaapkamer 2 (circa 13 m²) zijn beide aan de voorzijde gelegen en voorzien van een draairaam en een Velux-dakraam met verduistering en hor.
Slaapkamer 3, circa 17 m², is aan de achterzijde gelegen en biedt toegang tot het balkon met zonwering.
Slaapkamer 4, circa 12 m², is tevens aan de achterzijde gelegen en is voorzien van een draairaam en een Velux-dakraam met verduistering en hor.
De gehele eerste verdieping (m.u.v. badkamer en toiletruimte) is voorzien van een laminaatvloer.
De moderne badkamer (2004) is uitgerust met een dubbele wastafel in meubel, ligbad en douche met thermostaatkraan. Op de vloer ligt een fraaie moderne tegelvloer. Een draairaam en dakraam zorgen voor natuurlijk lichtinval en ventilatiemogelijkheden.
Separate toiletruimte met een vast closet en halfhoge wandbetegeling.
Tweede verdieping:
Middels een vlizotrap op de overloop is de ruime bergzolder met de boileropstelling bereikbaar.
Algemeen:
- De woning is volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele beglazing.
- De woning is voorzien van heteluchtverwarming (1978).
- In 1998 is de werk-/speelkamer aangebouwd. De badkamer is in 2004 vernieuwd.
- De woning is gelegen op een magnifiek perceel, op het zuiden georiënteerd.
- De oprit biedt ruimte voor het plaatsen van meerdere autos.
Deze woning wordt aangeboden met de Hypodomus 6 maanden optie. Door deze optie kunt u als u uw eigen woning nog niet verkocht heeft een bod uitbrengen zonder dat u bang hoeft te zijn voor dubbele maandlasten. U kunt van de koop afzien als uw eigen woning niet tijdig is verkocht. Lukt het verkopen van uw eigen woning niet, dan zit u nergens aan vast. Met de 6 maanden optie kan de aankoop immers worden ontbonden, indien de verkoop van het huidige huis onverhoopt langer duurt dan verwacht. Na overeenstemming van de koop krijgt de koper 6 maanden de tijd om zijn woning te verkopen. De woning blijft wel in de verkoop staan en komt er in de tussentijd een andere kandidaat dan krijgt de koper 48 uur de tijd om zijn koop definitief te maken.